FC Kopřivnice - TJM

13. 4. 2009
Muži v Kopřivnici prohráli 2:0 a v tabulce jsou na 9.místě.
Obrazek
Mistrovské utkání v Kopřivnici lze zařadit do kategorie "nevydařených zápasů". Cílem bylo v tomto utkání bodovat a soupeře předčít v důsledném bránění. Opak byl však pravdou a inkasovali jsme po nedůsledném bránění útočníka domácích, který vytvořil svým spoluhráčům gólovou šanci. I přesto, že šli domácí do vedení 1:0, tak náš tým nepřehrávali a mnoho šancí si nevytvořili. Druhý poločas jsme chtěli skóre srovnat a výsledek udržet. Zůstalo však jen při přání. Hráči Mořkova nebyli schopni si vytvořit gólovou šanci a vystřelit na bránu soupeře. Naopak jsme udělali několik hrubých chyb v obraně a namazali soupeři na druhý gól, který padl z rohového kopu, stav utkání byl 2:0 a do konce utkání scházelo několik minut. Zápas byl rozhodnut a obě mužstva čekaly na konec utkání. Podali jsme špatný výkon a covíc, nevytvořili jsme si žádnou gólovou šanci. A to na zisk bodu nestačí.

FC Kopřivnice vs. TJ Mořkov 2:0 (1:0)
11.min. Mička Zdeněk (ŽK)