TJM - TJ Starý Jičín, dorost

13. 10. 2009

Dorostenci si poradili se Starým Jičínem.
V neděli 11 října zavítali do Mořkova dorostenci Starého Jičína, tým z konce tabulky,ale jeho poslední výsledky naznačovaly,že to tak lehké nebude.

Do zápasu jsme vstoupili poměrně šťastně. V 9 minutě zahrával Pop M. trestňák (trochu jinak než zamýšlel) a jeho centr spadl za brankářova záda 1:0. Bohužel nám naši radost zkazil soupeř v 15.minutě kdy po trestném kopu srovnal na 1:1. Tento gól zapůsobil na naše kluky jako studená sprcha a asi dvacet minut trvalo než se z toho vzpamatovali. Pak zlepšili hru a ve 35.minutě po centru Popa M. zvýšil z voleje Machač na 2:1. Do konce prvního poločasu stihl ještě skórovat Poledník po přihrávce Galii.

Začátky druhého poločasu se pomalu stávají noční můrou našich dorostů. Ve 48.minutě byla proti našemu týmu nařízena penalta a soupeř snížil na 3:2. Hra pak nabrala na obrátkách a k vidění bylo sposty kvalitních akcí. Po jedné znich útočník soupeře chytře přehodil našeho vyběhnuvšího gólmana 3:3. Nedlouho potom svůj tým prozměnu Bendík podržel, když vyrazil samostatný průnik soupeře. Stále se hrál dobrý a bojovný zápas a k naší radosti dotáhnutým do vítězného konce. V 77.minutě totiž střídající Hajný upravil na konečných 4:3 pro Mořkov.

Tento zápas, který se místy nevyvíjel podle představ zvládli Mořkovští dorostenci  i tím, že se dokázali vyhecovat a bez zbytečných keců táhli za jeden provaz jako tým s velký T.

TJ Mořkov vs. TJ Starý Jičín 4:3 (3:1)

Branky: Pop M., Macháč M., Poledník R., Hajný J.

Sestava: Bendík R. - Kuba O.(46.Pop O.), Kunz V., Černoch R., Kutňák T. - Gold J., Pop M., Macháč M. - Galia M., Mazura Fr.(70.Hajný J.), Poledník R.(88.Pokorný J.)