Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJM - TJ Jeseník, dorost

26. 10. 2009

Dorost zaslouženě vyhrál a připsal si další tři body.
Tentokrát měli Mořkovští  dorostenci za soupeře loňského lídra tabulky a to Jeseník n.O., jemuž se ale letos nedaří a bylo to znát po celý zápas.

Už ve 4.minutě jsme šli do vedení po kuriozní brance. Pop M. zahrával trestňák a brankář soupeře minul míč a bylo to 1:0. Hned na to v 11.minutě  po pěkné kombinaci našich hráčů zvýšil Galia na 2:0, a aby toho nebylo málo v 15.minutě Pop M. ranou ze šestnáctky přidal další branku 3:0. Naši hráči měli jasně navrch a soupeř si nebyl schopen vypracovat vážnější šanci. Ve 31.minutě z trestnňáku nacentroval do šestnáctky míč Machač, Pop M. vybojoval balon a pžidal další branku na 4:0. Tímto stavem skončil také první poločas.

Druhý poločas začal Mořkov tradičně ospale, naštěstí se z toho rychle vzpamatoval a v 51.minutě Gold J. narval balon z pětičky pod břevno. V 57.minutě zvýšil Galia na 6:0 a pak naši hráči polevili a další branku již nepřidali, naopak pro svou nepozornost zbytečne inkasovali.

Mořkovští dorostenci zaslouženě vyhráli a stále drží třetí místo v tabulce. Čeká je ještě poslední podzimní utkání se Studénkou /bude chybět gólman Bendík rodinné důvody/ a pokud se chtějí udržet v popředí tabulky musí v tomto posledním zápase sezóny zvítězit.

TJ Mořkov vs. TJ Slavoj Jeseník n/O 6:1 (4:0)

Branky: 3x Pop M., 2x Galia M., Gold J.

Sestava: Bendík R.(70.Pokorný J.) - Kuba O., Kunz V., Černoch R., Pop O. - Gold J., Pop M., Macháč M.(65.Kutňák T.) - Galia M.(58.Hajný J.), Mazura Fr., Poledník R.