27. 8. 2012

Áčko i dorostenci si připsali výhru!!!

"A" mužstvo
Jistebník jsme porazili bojovností a nasazením!!
dsc02134.jpgV neděli k nám zavítalo mužstvo z Jistebníku a my věděli že to nebude jednoduché. To potvrzovaly už první minuty. Hosté hráli kombinační fotbal se spoustou nahrávek. My ovšem dobře napadali a k ničemu nebezpečnému jsme je nepustili. Naopak v 11. minutě jsme udeřili my. Průnik Tomáše Kunce byl zastaven v pokutovém území nedovoleným zákrokem a pan Žitník odpískal penaltu, kterou proměnil Pop Marek střelou doprostřed branky. Hosté mohli vyrovnat, ale proti byl jejich útočník, který z pětičky přestřelil naši bránu. Druhý poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou se šancemi na obou stranách. Ale žádná šance se neujala a my si tak připsali první body v sezóně!
FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ

TJM vs. TJ JIstebník n/O 1:0 (1:0)
Branka: Pop Marek
Sestava: Bendík R. - Vodolán R., Mička J., Janíček T., Strnadel P. - Galia M.(78.Kuba O.), Pop M., Segeťa L., Kudělka D. - Kunc T.(89.Horák Zd.), Erle V.(62.Gold J.)
Připraven byl ještě Vereš V.
Tým vedli: Pítr Jan, Jančálek Petr a Pítr Pepa

"B" mužstvo
V zápase s Hostašovicema branka nepadla!!!
První poločas jsme byli aktivnější my a předváděli jsme i pohledné kombinace. Ovšem vázla koncovka. Žádná ze střel se neujala. Druhá půle už byla vyrovnanější, neboť nám došly síly a hosté se dostávali více dopředu. Ovšem ani jim se branka vstřelit nepodařila a tak zápas skončil 0:0
FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ

TJM vs. TJ Hostašovice 0:0 (0:0)
Lacina - Černoch, Horák, Ksiažek, Kutňák - Machač, Pobořil, Kunc, Kučera - Kučera, Vereš
Tým vedli: Kocián Miroslav a Rýc Antonín

DOROST
Dorost naděloval!!!
dsc02004.jpgA odnesl to Libhošť, kterému naši dorostenci nadělili na cestu domů sedmibrankový přiděl. Na těchto sedmi brankách se podíleli dva hráči. Gold Jiří, který vstřelil branek hned 5 a Černoch Jan, který nastřilel 2. Dorostenci předváděli hlavně v prvním poločase líbivý kombinační fotbal, který svůj účel splnil a Libhošť ve všem přehrávali. Snad jen strandardní situace byli pro naše dorostence slabinou. Druhá půle už tolik krásy nepřinesla, ale my stříleli branky dál. Skóre se zastavilo na čísle sedm. Hosté se trefili dvakrát!

TJM vs. FC Libhošť 7:2 (3:0)
Branky: 5x Gold Jiří, 2x Černoch Jan
Sestava: Beňovič D. - Gold P., Pop O., Kučera T., Horák J. - Kladiva P., Poledník R., Kuba O., Poledník J. - Gold J., Černoch J.
Do utkání zasáhli: Kunc D., Černoch L., Černoch V., Bajgar J., Kudělka T.
Tým vedli: Pop Rostislav, Kučera Petr a Macíček Richard

Starší žáci
Žáci Suchdolu nestačili ve všech směrech.
Žáci v prvním zápase sezóny přivítali mužstvo Suchdola nad Odrou. Vítěze OP 2011/2012.. Tudíž na začátek pořádně těžký oříšek. Náš nově rodící se mančaft bohužel neměl proti dobře sehranému soupeři žádnou šanci a Suchdol zcela zaslouženě vyhrál.

TJM vs. Suchdol n/O 1:5 (0:2)
Branka: Gold Petr