Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. ročník halového turnaje žáků o pohár FC Kopřivnice

28. 12. 2008

 

Druhý ročník halového turnaje žáků o pohár FC Kopřivnice 2008

Skupina A                                                                                 Skupina B
1. Kopřivnice ,,A“                                                                      1. Heřmanice
2. Skotnice                                                                                2. Libhošť

3. Mořkov                                                                                   3. Štramberk
4. Sedlnice                                                                                4. Veřovice
5. Lubina                                                                                   5. Kopřivnice ,,B“

Ze skupiny A postoupili do semifinále celek Kopřivnice,,A" a Skotnice.
Ze skupiny B postoupili do semifinále celek Heřmanic a Štramberka.

 1A-4A            Kopřivnice ,,A“ -        Sedlnice                    9 : 0
1B-4B           Heřmanice       -        Veřovice                    1 : 0
2A-5A            Skotnice           -        Lubina                       2 : 1
2B-5B           Libhošť            -         Kopřivnice,,B“          2 : 1
3A-4A           MOŘKOV         -        Sedlnice                    6 : 0
3B-4B           Štramberk       -         Veřovice                    3 : 0
1A-2A            Kopřivnice,,A“ -        Skotnice                     2 : 0
1B-2B           Heřmanice     -         Libhošť                      1 : 1
3A-5A           MOŘKOV        -         Lubina                        2 : 1
3B-5B           Štramberk      -         Kopřivnice,,B“            1 : 0
2A-4A            Skotnice         -         Sedlnice                   11 : 0
2B-4B           Libhošť           -         Veřovice                     0 : 1
1A-3A           Kopřivnice,,A“ -       MOŘKOV                   2 : 0
1B-3B           Heřmanice     -         Štramberk                  2 : 2
4A-5A            Sedlnice         -         Lubina                        0 : 4
4B-5B           Veřovice          -         Kopřivnice,,B“            1 : 1
2A-3A           Skotnice        -         MOŘKOV                    4 : 0
2B-3B            Libhošť         -          Štramberk                  1 : 1
1A-5A             Kopřivnice,,A“ -       Lubina                         3 : 0
1B-5B            Heřmanice   -          Kopřivnice,,B“            3 : 1

Zápas o umístění o 9. místo Sedlnice - Kopřivnice,,B“ 0 : 11
Zápas o umístšní o 7. místo Lubina - Veřovice            1 : 4

Zápas o umístění o 5. místo Libhošť - MOŘKOV     1 : 2po pen.

SEMIFINÁLE
Kopřivnice,,A“ - Heřmanice      0 : 1
Štramberk - Skotnice               0 : 2

O 3. MÍSTO
Kopřivnice,,A“ - Štramberk       4 : 0
FINÁLE
Heřmanice - Skotnice              1 : 2po pen.

KONEČNÉ POŘADÍ
1. Skotnice                    2. Heřmanice
3. Kopřivnice,,A“            4. Štramberk
5.
MOŘKOV                  6. Libhošť
7. Veřovice                    8. Lubina
9. Kopřivnice,,B“            10. Sedlnice

ZÁPASY NAŠEHO TÝMU
1. zápas.....Mořkov vs. Sedlnice   6 : 0
             branky: Poledník Jiří 3x
                          Pokorný Kuba
                          Poledník Radim
                          Stecula Jan

2. zápas.....Mořkov vs. Lubina   2 : 1
             branky: Černoch Vojtěch
                           Poledník Jiří

3. zápas.....Kopřivnice,,A" vs. Mořkov   2 : 0
             zajímavost: První gol nám vstřelil Jiří Gold, který působil jěště
                                 nedávno u nás v Mořkově a nyní hraje ze Kopřivnici...

4. zápas.....Skotnice vs. Mořkov   4 : 0

Zápas o umístění o 5. místo
                    Mořkov vs. Libhošť   2 : 1 po penaltách
                         branky: Poledník Jiří
                         Penaltu proměnili všichni tři exekutoři: Kuba Olin, Poledník 
                         Radim a Poledník Jiří.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář